Reklama:
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
garret
09-16-2011, 05:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-17-2011 01:57 PM przez garretshadow.)
garret
Witam wszystkich !
Nick w grze : Garretanonymous
Może wrzucę troszkę więcej słów o mnie, niż moi dwaj poprzednicy. Mam na imię Artur chodzę do 3 klasy liceum. Mieszkam w Zabrzu mieście o typowym post-industrialnym krajobrazie. Muzyka jakiej słucham jest różnorodna ale do najczęściej przeze mnie słuchanych zespołów należy : The Prodigy, Rammstein i Nine Inch Nails ( http://www.lastfm.pl/user/arturraul11 ).
Gry w jakie gram to głównie strategie i Rpg czasem zdarzają się wyjątki. Jeśli chodzi o doświadczenia z mmo to wieeeeele godzin grania w Guild Wars i krótki okres gry w WOWa. Ostatnio przeszedłem Witcher'a 2 może to ze względu na sentyment do serie Sapkowskiego ale jest to najlepsza gra w jaką grałem. (http://www.xfire.com/profile/arturraul11/)
Jeśli chodzi o książki to jest ich masa... Bardzo lubię czytać. Ostatnio skończyłem "Ucztę dla Wron" jedną z części cyklu Pieśni lodu i Ognia George'a R R Martina (znacie to pewnie z jej pierwszej części "Gra o Tron" i serialu na HBO o tym samym tytule ) Polecam wszystkim fanom fantasy seria może spokojnie stanąć koło trylogii Tolkiena.

Na wasze forum trafiłem przypadkowo. Szukałem informacji o AoEO(gram od wczoraj) i byliście jednym z pierwszych wyników. Widząc że forum jest nowe a zapowiada się całkiem ambitnie postanowiłem się zarejestrować gdyż też jestem zapalonym graczem w serie AoE a wersja online zaskoczyła mnie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Pomijając oczywiście fakt z płatnymi dodatkami co nie osładza życia.
Mam nadzieje że forum się rozwinie a społeczność polska w dużej mierze zasili grono fanów AoEO.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-20-2011, 02:45 PM
RE: garret
witamy! Uśmiech

Zobacz przesyłki kurierskie za granicę w najniższych możliwych cenach. Tylko kurierem DHL!
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-21-2012, 02:00 PM
RE: garret
Fajnie, że napisałeś sporo informacji o sobie Oczko witaj z nami i zapraszam do częstszego udzielania się na forum.

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości