Reklama:
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jednostki Egipcjan - spis
09-06-2011, 05:11 PM
Post: #1
Jednostki Egipcjan - spis
Era miedziana

Villager (Wieśniak)
Jednostka służąca do budowy i naprawy budynków, wydobywania surowców i reperowania statków. Produkuje się ją w Centrum Miasta.

Scout (Zwiadowca)
Jednostka zwiadowcza. Każdą grę zaczynamy z jedym zwiadowcą. Jest on szybki i dość wytrzymały, ma duże pole widzenia oraz jest on uodporniony na efekty spowolnienia. Nie możemy go nigdzie trenować. Można go jedynie przyzwać, jeśli mamy odpowiednią kartę. Można ją kupić w swojej stolicy. Takie przyzywanie nie działa w rozgrywkach PvP.

Spearman (Włócznik)
Podstawowa jednostka bojowa Egipcjan. W pierwszej erze nasze jedyne źródło siły. Skuteczny przeciwko kawalerii. Produkowany w Koszarach.

Fishing Boat (Łódź rybacka)
Łodź rybacka, którą pozyskujemy ryby z ławic na głębszych wodach. Można je także wykorzystać do naprawiania uszkodzonych okrętów. Produkowane w Dokach.

Era brązu

Axeman (Topornik)
Jednostka świetna przeciwko piechocie. Produkowana w Koszarach.

Slinger (Procarz)
Podstawowa jednostka strzelecka Egipcjan. Skuteczna przeciwko innym jednostkom dystansowym. Produkowana w Koszarach.

Camel Rider (Jeździec wielbłąda)
Pierwsza dostępna przez Egipcjan jednostka kawalerii. Świetna przeciwko wrogiej kawalerii. Produkowana w Stajni.

Priestess of Ra (Kapłanka Ra)
Jednostka wsparcia. Leczy kilku sojuszników na raz, nawet podczas walki. Potrafi wspierać swoją boską mocą budynki, dzięki czemu szybciej szkolą jednostki i opracowują technolgie. Choć jej trening jest możliwy dopiero w erze brązu, dysponujemy nią już na początku rozgrywki. Produkowana w Świątyni Ra.

Caravan (Karawana)
Jednostka cywilna, którą wytyczamy szlaki handlowe między naszymi Rynkami (można także połączyć z Centrum Miasta). Pozwala także wytyczać szlaki handlowe z sojusznikiem. Im dłuższy szlak, bym bardziej niebezpieczny, ale może przynieść większe zyski w postaci złota. Karawana produkowana jest w Rynku.

Merchant Transport (Transportowiec kupiecki)
Morksa wersja Karawany, która kursuje między Dokami. Potrafi także transportować do szesnastu jednostek, dzięki czemu potrafi przenieść wosjko lądowe na drugi brzeg rzeki lub inną wyspę. Produkowane w Dokach.

Trireme
Podstawowa jednostka floty. Produkowana w Dokach.

Era srebrna

Chariot Archer (Rydwan strzelecki)
Rydwan z łucznikiem na pokładzie. Jego atutem jest duża mobilność. Szkolony jest w Stajni.

War Elephant (Słoń bojowy)
Ciężka jednostka kawalerii. Skuteczna przeciwko budynkom i machinom oblężniczym, ale świetnie radzi sobie także z licznymi oddziałami, dzięki zadawanym obrażeniom obszarowym. Produkowana w Fortecy.

Desert Infantry (Pustynna piechota)
Wymaga Cywilizacji Premium. Jednostka elitarna, do której potrzebujemy odpowiedniego doradcy. Wybierając ich musimy zrezygnować z produkcji Pustynnych Łuczników i Pustynnej Kawalerii. Jednostka ta skuteczna jest przeciwko strzelcom. Szkoli się ją w Fortecy.

Desert Archer (Pustynny łucznik)
Wymaga Cywilizacji Premium. Jednostka elitarna, do której potrzebujemy odpowiedniego doradcy. Wybierając ich musimy zrezygnować z produkcji Pustynnej Piechoty i Pustynnej Kawalerii. Jednostka ta skuteczna jest przeciwko strzelcom. Szkoli się ją w Fortecy.

Desert Cavalry (Pustynna kawaleria)
Wymaga Cywilizacji Premium. Jednostka elitarna, do której potrzebujemy odpowiedniego doradcy. Wybierając ich musimy zrezygnować z produkcji Pustynnej Piechoty i Pustynnych Łuczników. Jednostka ta skuteczna jest przeciwko strzelcom. Szkoli się ją w Fortecy.

Priest of Set (Kapłan Seta)
Jednostka wsparcia. Potrafi leczyć poza walką lub powodowac chaos na polu bitwy, przez co przeciwnik nie rozpoznaje, kto jest jego wrogiem i atakuje kogo popadnie. Szkolony jest w Świątyni Seta.

Siege Tower (Wieża oblężnicza)
Machina do niszczenia budynków w bezpośrednim starciu. Nie może atakować innego celu niż budynek. Jest bardzo wolna. Produkowana w Warsztacie oblężniczym.

Fire Ship (Statek ogniowy)
Mały okręt miotający we wrogie statki ognistym olejem. Oczywiście skuteczny przeciwko okrętom, choć ma mały zasięg. Budowane w Dokach.

Era złota

Khopesh Swordsman (Miecznik Khopesh)
Wymaga Cywilizacji Premium. Jednostka elitarna, do której potrzebujemy odpowiedniego doradcy. Wybierając ich musimy zrezygnować z produkcji Opancerzonych Słoni. Wojownicy skuteczni przeciwko piechocie. Produkowani w Fortecy.

Elephant Archer (Łucznik na słoniu)
Wersja słonia bojowego z dodatkową możliwością ataku dystansowego. Szkolona w Fortecy.

Armored Elephant (Opancerzony słoń)
Wymaga Cywilizacji Premium. Jednostka elitarna, do której potrzebujemy odpowiedniego doradcy. Wybierając ich musimy zrezygnować ze szkolenia Mieczników Khopesh. Opancerzona wersja słonia bojwego. Produkowana w Fortecy.

Priest of Ptah (Kapłan Ptaha)
Jednostka wsparcia. Potrafi leczyć poza walką lub nawracać obszarowo jednostki przeciwnika. Szkolony jest w Świątyni Ptaha.

Catapult (Katapulta)
Standardowa jednostka oblężnicza o dalekim zasięgu. Świetnie radzi sobie także z oddziałami, dzięki temu, że zadaje obrażenia obszarowe. Produkowana w Warsztacie oblężniczym.

Palintonon
Zaawansowana jednostka oblężnicza o niesamowicie dalekim zasięgu. Produkowana w Warsztacie oblężniczym.

Catapult Trireme
Nawodna wersja katapulty. Produkowana w Dokach.

aoe-online.com.pl

[Obrazek: 5187.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2012, 10:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-06-2012 10:03 PM przez adamoo.)
Post: #2
RE: Jednostki Egipcjan - spis
Wielkie dzięki za rzeczowe wyjaśnienie, na czym to tak na prawdę polega Uśmiech

bieżnie

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

regały paletowe

architekt wnętrz wrocław